Novinka

Herní klávesnice NGS GKX-500 -CZ/SK

139

Herní klávesnice , mechanická, drátová, klasické (vysokoprofilové) klávesy, dynamické podsvícení, česká a slovenská lokalizace kláves, USB, kovové tělo, černá


  • (1 ks) Skladem
499 Kč
Kategorie: Thermalpady + pasty
Garance doručení
Garance doručení
Podložky zasíláme bezpečně zabalené, nehrozí poškození produktu při přepravě.
Výdejní místa
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Expresní doručení
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo při objednávce do 10:00
 

NGS GKX-500 -CZ/SK

Herní klávesnice NGS-GKX-500 s RGB podsvícením

Pro nadprůměrné herní zážitky potřebujete dobře vyladěný počítač, ale neméně důležité je i příslušenství. Například v podobě herní klávesnice NGS-GKX-500 s mechanickými tlačítky a RGB podsvícením. Za velmi solidní peníze totiž získáte mimořádně povedený produkt, který výrobce navíc opatřil i CZ/SK popisky jednotlivých kláves. Mezi další výhody patří nadstandardní kompatibilita, design, ale i 13 multimediálních kláves nebo RGB podsvícení.

NGS-GKX-500 má hned 13 multimediálních kláves

Pohodlné ovládání různých funkcí vám zprostředkuje hned 13 multimediálních kláves. Bonusem navíc je fakt, že klávesnice NGS-GKX-500 je podporovaná napříč operačními systémy, ale i herními konzolemi. Klidně ji tak můžete připojit pomocí 1,8 m dlouho kabelu ke své PS5.

Anti-ghosting až pro 8 stisknutí současně

Už nikdy vám klávesa nevynechá, a to ani uprostřed bitvy. Klávesnice NGS-GKX-500 dokáže zaznamená stisknutí až 8 kláves současně, takže vždy zareaguje na vaše pokyny. V praxi také oceníte klávesu pro deaktivaci Windows tlačítka, aby nedošlo k nechtěnému přepnutí do Windows v té největší bitvě.

NGS-GKX-500 se pyšní RGB podsvícením

Klávesnice NGS-GKX-500 vylepší i vhled vašeho herního koutku. Je totiž vybavena efektním podsvícením, které lze aktivovat nebo měnit pomocí klávesových zkratek. Není tak nutné instalovat žádný ovládací software.

Klíčové vlastnosti klávesnice NGS-GKX-500

  • Mechanická herní klávesnice
  • Univerzální kompatibilita s PC i se všemi herními konzolemi včetně PS5
  • Skvělá cena
  • Na zakázku vyrobený CZ/SK layout kláves 
  • Nastavitelné RGB LED podsvícení
  • Klávesa na vypnutí Windows tlačítka + 13 multimediálních kláves
  • Anti-Ghosting – až do 8 kláves